Gala PSGU 2017

Poniżej prezentujemy treść oficjalnego oświadczenia PSGU, dotyczącego planowanej gali na zakończenie sezonu. Podczas gali przyznawane będą wyróżnienia indywidualne w kategoriach: MVP, WMVP, męski i żeński debiut roku, drużyna roku.
„Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate po raz kolejny wręczy wyróżnienia za dokonania w ciągu mijającego roku. Po raz pierwszy finał plebiscytu odbędzie się na gali podsumowującej miniony okres.
W tym roku zarząd rozbudował formułę plebiscytu i ostatecznie kandydatów będą wybierać członkowie kapituły. Po zebraniu głosów drużyn i wyodrębnieniu najczęściej powtarzających się odpowiedzi do kapituły trafiły po 2/3 propozycję (w każdej kategorii). Już niebawem zaprezentujemy wszystkich kandydatów.
Kapituła złożona z 10 zaproszonych zawodników wybierze w tajnym głosowaniu zwycięzców, a wręczenie wyróżnień nastąpi podczas planowanej 17 grudnia Gali.
Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do wspólnego przeżywania tego wydarzenia. W szczególności zapraszamy osoby nominowane. Będzie nam miło osobiście wręczyć statuetki.
Gala odbędzie się w Warszawie, przy ul.Puławskiej 354/356 (Kinnarps)
17.12.2017 godz. 11.30 – 13.00 (13.30).
Prosimy o potwierdzenie obecności na wydarzeniu w niżej podanym formularzu:
Poza Galą odbędzie się także walne (wyborcze) zgromadzenie członków PSGU oraz panel dyskusyjny dotyczący planów na najbliższe lata. Więcej szczegół dotyczących walnego oraz spotkania zawarte jest w powyższym formularzu.”
 
Michał Dul – prezes PSGU