Z orłem na piersi na TWG 2017

The World Games 2017 powoli dobiegają do końca.
W pierwszy weekend tej największej w historii Polski, multisportowej imprezy, rozgrywane były mecze latających dysków. Oczywiście chodzi tutaj o ultimate, natomiast oficjalnie nasza dyscyplina jest włączona w większą grupę wszystkich gier z dyskiem.

Organizacyjny sukces, medialnie zyskaliśmy bardzo wiele (wszystkie nasze mecze transmitowane były na sportowych kanałach Polsatu) a nasi sportowcy walczyli na równi z najlepszymi drużynami globu. Jesteśmy dumni z występu naszych sportowców i mamy nadzieję, że uda się przełożyć sukces tej jednej imprezy na rozwój ultimate w całej Polsce.

W tym miejscu Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate chciałoby serdecznie podziękować naszemu Partnerowi Technicznemu – producentowi odzieży sportowej – VR Ultimate.
Biało – czerwoni wyglądali jak prawdziwa drużyna marzeń. Z orłem na piersi godnie reprezentowali barwy Polski i udowodnili, że przez te lata przygotowań wykorzystali w 100%.
Mamy nadzieję, że młodzież oglądająca poczynania kadry postawi sobie za cel założyć w przyszłości stroje kadrowe i wygrywać na międzynarodowej arenie.
VR Ultimate – dziękujemy.

A teraz nie zwalniamy – kibicujemy zawodnikom podczas Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn 🙂