Mistrzostwa Polski 2020 odwołane.

Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate podjęło trudną decyzję o odwołaniu Mistrzostw Polski 2020. Wiemy, jak bardzo zawodnicy chcą grać i jak trudno będzie przyjąć tę wiadomość, bo sami z bólem przyjmowaliśmy kolejne informacje o anulowaniu/przekładaniu turniejów. 

Nie chcemy dłużej trzymać w niepewności i oczekiwać na lepszy czas. Przede wszystkim nie chcemy wystawiać na ryzyko zachorowania nikogo z uczestników, ani podejmować zobowiązań finansowych, które wiążą się z potencjalnymi stratami organizatorów i zawodników.. W chwili obecnej, na turniej MPX I, II i III ligi (osobno), MP o/w, MP U20 mamy tylko dwóch potencjalnych organizatorów.

Wiemy, że większość z Was trenuje, część już grała na turniejach. Wszystkich, zawodników i organizatorów prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Z myślą o sobie i bliskich.

Jest wiele przesłanek za odwołaniem mistrzostw. Jeśli chcecie porozmawiać o sytuacji i  dowiedzieć się więcej o szczegółach sprawy napiszcie wiadomość (zarzad.psgu@gmail.com). Zaproponujemy otwartą rozmowę online.